top of page
DJEGO SILVA
diego_silva_M.jpg

Djego Silva ir meksikāņu tenors ar karjeru ASV, Eiropā un Austrālijā. 2016./2017. gada sezonā viņš debitēja Ņujorkas Metropoles operā Tibalta lomā Guno operas “Romeo un Džuljeta” iestudējumā.

2018./2019. gadā Djego Silva dziedās titullomu “Romeo un Džuljetas” iestudējumā un Alfrēdo Lucernas teātrī, ar Rinuči lomu operā “Džanni Skiki” debitēs Apvienotajā Karalistē – Opera North, atgriezīsies Mecas opernamā, kur dziedās Hercogu (“Rigoleto”) un debitēs Montekarlo operā Arturo lomā operā Lucia di Lammermoor.

Beidzamās sezonās Silva dziedāja Rūdolfu Mecas operā, Alfrēdo, Fentonu (“Falstafs”), Tamino un de Grijē Lucernas operā, Guno operas “Fausts” titulllomu Savonlinnas festivālā, Viļņas Pilsētas operā un Makao starptautiskajā mūzikas festivālā, un šajā lomā bija dublieris Parīzes operā Emanuela Plasona vadībā.

Uz koncertskatuves Djego dziedājis lordu Pērsiju operā “Anna Bolēna” Čaikovska koncertzālē Maskavā, uzstājies 15000 klausītāju priekšā Rojānas festivālā Violon sur le sable, dziedājis arī Alises Talijas zālē Linkolna centrā un Berlīnes Konzerthaus, koncertējis ar New World Symphony Orchestra Maikla Tilsona Tomasa vadībā un muzicējis Plasido Domingo sarsuelu gala programmā Fuertedesandjego.

Djego Silva saņēmis Plasido Domingo stipendiju un iekļuvis konkursa Operalia finālā (Verona, 2013). Viņš studējis Kērtisa Mūzikas institūtā un ceturtajā studiju gadā rezidējis Filadelfijas Vokālās mākslas akadēmijā.

bottom of page