Izmaiņas novembra un decembra koncertosLatvijā pagarinātā ārkārtas stāvokļa dēļ, Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris ir viesis izmaiņas ieplānotājā novembra un decembra koncertprogrammā:  • 2020. gada 14. novembrī plānotais koncerts “Ritma dzīres, Zaļupes jaundarbs un kino” tiek pārcelts uz 2021. gada 17. septembri.


  • 2020. gada 21. un 28. novembra koncerti "LeNeSOns un Šūmaņa "Bērnu ainas"” latviešu un krievu valodā tiek atcelti.


  • Iepriekš no 2020. gada aprīļa uz 26. novembri pārceltais koncerts “Kazadesī un Bēthovens” tiek pārcelts uz 2021. gada 8. oktobri.


  • 11. decembra koncerts “LNSO, ŠŪBERTS UN PERTS” tiek atcelts. LNSO paredz šo programmu īstenot nākamajā sezonā, jauno koncerta datumu izziņojot 2021./2022. gada sezonas sākumā.


  • 17. decembra koncerts “Simfoniskais hits ar Goran Gora. Sibēliusa sestā un Dārziņa “Melanholiskais valsis”” tiek pārcelts uz 2021. gada 21. aprīli.


  • “LNSO Vecgada koncerti” 29. un 30. decembrī tiek atcelti.


Par nenotikušajiem koncertiem "LeNeSOns un Šūmaņa "Bērnu ainas"”, “LNSO, Šūberts un Perts”, kā arī “LNSO Vecgada koncertiem” klausītājiem tiks atdota nauda. Visiem, kas biļetes iegādājušies “Biļešu paradīzes” mājaslapā, nauda tiks atdota automātiski kontā, no kura iegādātas biļetes. Tajā skaitā nauda tiks atdota abonementu īpašniekiem – vienas ceturtās daļas vērtībā no abonementa summas. Ja koncerta biļete iegādāta klātienē “Biļešu paradīzes” vai Lielās ģildes kasē, naudu iespējams saņemt, vēršoties “Biļešu paradīzes” kasēs. Ja biļetes uz LeNeSOna koncertiem tika iegādātas internetā, bet vēlāk pārreģistrētas, tās var atdot pret naudu "Biļešu paradīzes" kasēs. Informāciju par kases atrašanās vietām un darba laikiem var atrast šeit: https://www.bilesuparadize.lv/lv/shops.


Savukārt pārcelto koncertu biļešu īpašniekiem biļetes būs derīgas jaunajos koncertu datumos.


495 views

Recent Posts

See All

Izmaiņas decembrī plānotajos koncertos

Latvijā pagarinātā ārkārtas stāvokļa dēļ, Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris ir viesis izmaiņas ieplānotājā decembra koncertprogrammā: 1) 11. decembra koncerts “LNSO, ŠŪBERTS UN PERTS” tiek a

Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris (LNSO)

(Latvian National Symphony orchestra)

E-pasts: lnso@lnso.lv

Tel.: + (371) 67224850

Biļešu kase: + (371) 67213643

Adrese: Lielā Ģilde, Amatu 6, Rīga, LV-1050, Latvija

Skatīt visus kontaktus

© 2020 by LNSO