top of page

NOTEIKUMI VASARNĪCAS PASĀKUMU APMEKLĒŠANAI

Ienākšana koncertos “Džeza vakars. Sapņi, mīlestība un miers”, “LNSO un Čaikovskis”, “LNSO un Raimonds Pauls”, “LNSO, Latvijas Radio bigbends un Intars Busulis” ir iespējama ar derīgu digitālo Covid-19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu, kas parāda, ka persona ir:


vakcinējusies pret Covid-19 (apliecina, ka ir pagājušas četrpadsmit dienas pēc pilna vakcinācijas kursa (“Pfizer- BioNTech”, “Moderna” un “Janssen” vakcīna) vai ir pagājušas no divdesmit divām līdz deviņdesmit dienām pēc vakcīnas "Vaxzevria" (AstraZeneca) pirmās devas saņemšanas un uzreiz pēc "Vaxzevria" otrās devas saņemšanas);

pēdējā pusgada laikā ir pārslimojusi Covid-19.


Ienākšana pasākumos “Pasaka par mūzikas instrumentiem”, “Otello”, “Kaķu skola” ir iespējama ar derīgu digitālo Covid-19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu, kas parāda, ka persona ir:


vakcinējusies pret Covid-19

pēdējā pusgada laikā ir pārslimojusi Covid-19;

pēdējo 48 stundu laikā ir veikusi Covid-19 testu un tā rezultāts ir negatīvs;

pēdējo 6 stundu laikā ir veikusi Covid-19 ātro antigēna testu un tā rezultāts ir negatīvs;

pasākumus kopā ar vecākiem varēs apmeklēt arī bērni līdz 12 gadu vecumam, kas nav vakcinēti, pārslimojuši, un kuriem nebūs jāveic Covid-19 tests.

Bērni vecumā līdz 12 gadu vecumam drīkst apmeklēt pasākumus kopā ar pavadoni, kuram ir derīgs Covid-19 sertifikāts (pārslimojis, vakcinējies vai ar negatīvu testa rezultātu), apmeklētāji virs 12 gadu vecuma nāk ar derīgu sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu (pase vai ID karte). Bērniem līdz 12 g.v. testu veikt nav nepieciešams.


Esam parūpējušies par apmeklētājiem vecumā no 12 līdz 18 gadiem - uz vietas pieejamie testi (ar darbības laiku 6 stundas) būs BEZ MAKSAS! Ātro testēšanu veiks laboratorijas BIOR izbraukuma komanda GORĀ divas stundas pirms koncertu sākuma. Testa rezultāta iegūšana un reģistrācija aizņem vismaz 30 minūtes, tādēļ testēšana tiks pārtraukta pusstundu pirms izrādes sākuma.


Attiecīgi aicinām ierasties uz pasākumu laicīgi, it īpaši laicīgi, ja izmantosiet iespēju veikt testu GORĀ.

------------------------------------------------------------------------------


Lūgums pirms pasākuma apmeklējuma pārliecināties, ka Jūsu Covid-19 sertifikāts ir derīgs, pretējā gadījumā pasākuma apmeklēšana būs liegta. Digitālo Covid-19 sertifikātu var iegūt https://covid19sertifikats.lv/. QR kodam ir jābūt digitālam vai papīra formātā.

190 views

Commenti


bottom of page