LNSO_Vasarnica2021_FB_1920x1005px_2.jpg

Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris aicina uz aizraujošu vasaras noslēgumu festivālā “LNSO vasarnīca 2021”!

 

Pēc neilga pārtraukuma LNSO festivāls “Vasarnīca” atgriežas Rēzeknē un nedēļas nogalē no 20. līdz 22. augustam iemājo Latgales vēstniecībā “Gors”. Kā ierasts būs programma kā maziem, tā lieliem mūzikas baudītājiem – būs Raimonds Pauls un naktstauriņi, Luks Geņušs un Čaikovska ikoniskais Pirmais klavierkoncerts, būs spilgtā eksperimentētāja Matīsa Čudara jaundarbs un nepārspējamais Intara Busuļa un Kārļa Lāča duets. Īsi sakot – viens no labākajiem veidiem, kā brīvā un nepiespiestā atmosfērā pavadīt vasaras izskaņu Latgalē..

Noteikumi "PASAKA PAR MŪZIKAS INSTRUMENTIEM", "ELMĀRA SEŅKOVA MUZIKĀLĀ IZRĀDE "OTELLO"" un "MUZIKĀLĀ PASAKA "KAĶPĒDIŅU SKOLA"" pasākumu apmeklēšanai:

Šie ir "dzeltenā" līmeņa pasākumi. Bērni vecumā līdz 12 gadu vecumam drīkst apmeklēt pasākumus kopā ar pavadoni, kuram ir derīgs Covid-19 sertifikāts (pārslimojis, vakcinējies vai ar negatīvu testa rezultātu), apmeklētāji virs 12 gadu vecuma nāk ar derīgu sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu (pase vai ID karte). Bērniem līdz 12 g.v. testu veikt nav nepieciešams.

Esam parūpējušies par apmeklētājiem vecumā no 12 līdz 18 gadiem - uz vietas pieejamie ātrie antigēna testi (ar darbības laiku 6 stundas) būs BEZ MAKSAS! Ātro testēšanu veiks laboratorijas BIOR izbraukuma komanda GORĀ divas stundas pirms koncerta sākuma. Testa rezultāta iegūšana un reģistrācija aizņem vismaz 30 minūtes, tādēļ testēšana tiks pārtraukta pusstundu pirms izrādes sākuma.

Attiecīgi aicinām ierasties uz pasākumu laicīgi, it īpaši laicīgi, ja izmantosiet iespēju veikt testu GORĀ.

Noteikumi “LNSO UN ČAIKOVSKIS”, “LNSO UN RAIMONDS PAULS”, “LNSO, LATVIJAS RADIO BIGBENDS UN INTARS BUSULIS” un "DŽEZA VAKARS. SAPŅI, MĪLESTĪBA UN MIERS" pasākumu apmeklēšanai:

Šie ir "zaļā" līmeņa pasākumi. Ņemot vērā Ministru kabineta 27.maija lēmumu, koncertu varēs apmeklēt pret «Covid-19» vakcinētas vai «Covid-19» pārslimojušas personas. Sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu (pase vai ID karte) būs nepieciešams uzrādīt pie ieejas koncertā.

Pieejama festivāla vienas dienas biļete uz koncertiem

“LNSO UN ČAIKOVSKIS”un “LNSO UN RAIMONDS PAULS”

 

Biļetes cena: 30 EUR

 

Pieejama festivāla divu dienu biļete uz koncertiem

 

“LNSO UN ČAIKOVSKIS”, “LNSO UN RAIMONDS PAULS” un “LNSO, LATVIJAS RADIO BIGBENDS UN INTARS BUSULIS”

 

Biļetes cena: 45 EUR