28.05.2021 
Astoņpadsmitā saruna. Par operu un ķilavām.
00:00 / 01:04
LNSO_Vasarnica2021_FB_1920x1005px_2.jpg

Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris aicina uz aizraujošu vasaras noslēgumu festivālā “LNSO vasarnīca 2021”!

 

Pēc neilga pārtraukuma LNSO festivāls “Vasarnīca” atgriežas Rēzeknē un nedēļas nogalē no 20. līdz 22. augustam iemājo Latgales vēstniecībā “Gors”. Kā ierasts būs programma kā maziem, tā lieliem mūzikas baudītājiem – būs Raimonds Pauls un naktstauriņi, Luks Geņušs un Čaikovska ikoniskais Pirmais klavierkoncerts, būs spilgtā eksperimentētāja Matīsa Čudara jaundarbs un nepārspējamais Intara Busuļa un Kārļa Lāča duets. Īsi sakot – viens no labākajiem veidiem, kā brīvā un nepiespiestā atmosfērā pavadīt vasaras izskaņu Latgalē..

Ņemot vērā Ministru kabineta 27.maija lēmumu, koncertu varēs apmeklēt pret «Covid-19» vakcinētas vai «Covid-19» pārslimojušas personas. Sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu būs nepieciešams uzrādīt pie ieejas koncertā.

Pieejama festivāla vienas dienas biļete uz koncertiem

“LNSO UN ČAIKOVSKIS”un “LNSO UN RAIMONDS PAULS”

 

Biļetes cena: 30 EUR

 

Pieejama festivāla divu dienu biļete uz koncertiem

 

“LNSO UN ČAIKOVSKIS”, “LNSO UN RAIMONDS PAULS” un “LNSO, LATVIJAS RADIO BIGBENDS UN INTARS BUSULIS”

 

Biļetes cena: 45 EUR

ORESTS SILABRIEDIS RUNĀ

07.06.2021 
Lecīgais Mg jeb Jaunekļa Melngaiļa domas par jaunlaiku mūziku

Līdz gada beigām periodika.lv pieejama visiem un visur, un kaut tā būtu vienmēr — laikrakstu un žurnālu arhīva beidzamo 70 gadu satura nobēdzināšana bibliotēkās ir viens no autortiesību sargāšanas muļķīgākajiem aspektiem, un zinu, ka man piekritīs daudzi, tik ne sargātāji. Līdzīgas domas arī par Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas plašajiem arhīviem, kuriem ideālā gadījumā vajadzētu būt vispārpieejamiem.

I