top of page

Georgijs Osokins

Pēc fināla Šopēna konkursā Varšavā 2015. gadā Georgijs Osokins kļuva par sensāciju, no kritiķiem izpelnoties epitetus “izcils, neparedzams un revolucionārs”.

2019. gada maijā Gidons Krēmers paziņoja, ka Georgijs kļuvis par orķestra Kremerata Baltica pastāvīgo rezidējošo viesmākslinieku. Līdz ar Likā Debargu Georgijs ir pirmais, kam orķestris piešķīra šo titulu savā 22 gadu pastāvēšanas vēsturē.

 

2019. gadā Georgijs aktīvi koncertē, sniedzot nozīmīgas debijas Berlīnes Konzerthaus, Elbas filharmonijā, Rūras klavierfestivālā un Bernes International Piano Series. Kopš 2018. gada viņš regulāri uzstājās ar Gidonu Krēmeru, un pēc kopīgajiem koncertiem Vācijā, Apvienotajā Karalistē, Krievijā un Francijā gaidāmas arī tūres Āzijā un ASV.

Georgijs Osokins koncertējis Tokijas Metropoles teātrī, Onkagudo koncertzālē, Katovices koncertnamā, Vankūveras Playhouse, kur viņš aizstāja pasaulslaveno pianistu Nelsonu Freiri, Maskavas koncertzālē “Zarjadje”, Sanktpēterburgas filharmonijā, Birmingemas Town Hall.

Georgijs sadarbojies ar Kremerata Baltica, kamerorķestri Amadeus, Taivānas filharmonisko orķestri, Tokijas New City Orchestra, Birmingemas simfonisko orķestri, Sinfonietta Cracovia.

2019. gadā maijā nāk klajā jauns Georgija Osokina tvarts ar Sergeja Rahmaņinova opusiem.

GEORGIJS OSOKINS_edited.jpg
bottom of page