top of page

Anete Toča

Anete Toča kopš 2009. gada ir Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra flautu grupas mūziķe (pikolo flauta un flauta) un kopš 2006. gada ir flautu grupas koncertmeistare Profesionālajā pūtēju orķestrī “Rīga”.

Labprāt spēlē kamermūziku dažādos sastāvos, toskait Trio NYX un Quintus anima. 2013.–2014. gada sezonā Anete Toča piedalījās Dānijas lieliskā pūšaminstrumentu kvinteta Carion koncertos. Liela pieredze orķestra muzicēšanā un solo spēlēšanā ar dažādiem orķestriem. Starptautisku konkursu laureāte.

Līdztekus muzicēšanai strādā pedagoģisko darbu: kopš 2012. gada Anete ir Pāvula Jurjāna mūzikas skolas direktora vietniece mācību darbā bērniem ar īpašām vajadzībām un kopš 2013. gada Anete vada šīs pašas skolas Pūšaminstrumentu nodaļu. Vadījusi Koka pūšaminstrumentu nodaļu Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolā (2010–2013). Strādājusi arī Salaspils mūzikas un mākslas skolā un Valmieras mūzikas skolā, bijusi Liepājas Simfoniskā orķestra flautu grupas koncertmeistara vietniece.

Anete Toča ieguvusi maģistra grādu JVLMA profesora Viļņa Strautiņa klasē. Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolā mācījusies pie Silvas Krašauskas.

Anete-To_Źa-696x1024.jpg
bottom of page