top of page

Edgars Moro

Parīzes čellists Edgars Moro (Edgar Moreau) uz lielās skatuves debitēja 11 gadu vecumā, izpildot ungāru komponista Antonīna Dvoržāka čellkoncertu ar Teatro Regio orķestri Turīnā, Itālijā. Šāda līmeņa skaņdarbs visbiežāk atrodas jau pieredzējušu profesionāļu repertuārā. 

 

Kopš debijas pagājuši aptuveni 17 gadu, un ārkārtīgi talantīgais un harizmātiskais mūziķis kļuvis par vienu no savas paaudzes spilgtākajiem čellistiem, kurš koncertējis lielākajās pasaules koncertzālēs - Karnegi zālē Ņujorkā, Parīzes filharmonijā un Théâtre des Champs-Elysées, Elbas filharmonijā, Scala da Milano  un citur. 

 

Agrā vecumā plūcis laurus ietekmīgajos Rostropoviča un Čaikovska konkursos, kā arī muzicējis ar tādiem mūzikas gigantiem kā Jojo Ma, Emanuels Paijī, Marta Argeriča, Andrāšs Šifs un daudziem citiem.

 

Sastrādājies ar daudziem pasaulē atzītiem orķestriem, tai skaitā, Londonas Simfonisko orķestri, Romas Svētās Cecīlijas orķestri, Mālera kamerorķestri, Tokijas Metropolitēna orķestri. 

2014. gadā Moro  izdeva savu debijas albumu Play. Turpmākajos skaņierakstos ieskaņojis kā baroka, tā impresionisma mūziku. Kopā ar Les Forces Majeures un Rafaelu Merlinu, mūziķis ieskaņojis Guldas un Ofenbaha koncertus. 

Edgar Moreau photo Julien Mignot_edited.jpg
bottom of page