top of page

Johans Randvere

Johans RANDVERE ir viens no spožākajiem igauņu jaunās paaudzes pianistiem. Regulāri uzstājas kā solists un kamermūziķis, spoži muzicējis arī Kārnegi zālē Ņujorkā un Čaikovska konservatorijā Maskavā. Koncertējis Igaunijā, Latvijā, Lietuvā, Somijā, Holandē, Itālijā, Baltkrievijā, Krievijā un ASV.

 

Kā solists uzstājies kopā ar LNSO, Tjumeņas filharmonisko orķestri, Baltkrievijas Valsts radio SO, Igaunijas Valsts SO, Vanemaines SO, Tallinas kamerorķestri un citiem. Sadarbojies ar diriģentiem Kristīnu Posku, Risto Jostu, Toomu Vavilovu, Grigoriju Soroku, Jevgēņiju Šestakovu un daudziem citiem.

 

Johans absolvējis Tallinas mūzikas vidusksolu pie Marjas Jurisones un Ivari Iljas, pie kura studējis arī Igaunijas Mūzikas un teātra akadēmijā. No 2012. līdz 2015. gadam Randvere studējis Džuzepes Verdi konservatorijā Milānā pie profesora Valerio Premuroso. Šobrīd viņš studē doktorantūrā Igaunijas Mūzikas un teātra akadēmijā. Saņēmis Pilles Lilles fonda Jaunā mūziķa balvu (2014). Strādā arī Klassikaraadio un ir Igaunijas nacionālās televīzijas šova Classical stars vadītājs.

 

Ir Beniusyte artist management agency mākslinieks.

image00002%20(002)_edited.jpg
bottom of page