LNSO izziņo pārcelto koncertu datumus

Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris (LNSO) izziņo COVID-19 izsludinātā ārkārtas stāvokļa dēļ pārcelto koncertu datumus.


1) 19. martā Lielajā ģildē paredzētais koncerts “Bēthovens vs Šmite” tiek pārcelts uz 2020. gada 12. maiju.

2) 2. aprīlī Lielajā ģildē paredzētais koncerts “Čaikovskis, Grīgs un Rahmaņinovs” tiek pārcelts uz 2020. gada 11. septembri.

3) 9. aprīlī Rīgas Svētā Pētera baznīcā paredzētais koncerts “Brāmsa “Vācu rekviēms”” tiek atcelts.

4) 16. aprīlī Lielajā ģildē paredzētais koncerts “16 kontrabasi un Alise brīnumzemē” tiek pārcelts uz 2020. gada 8. oktobri.


Iegādātās biļetes būs derīgas koncerta apmeklējumam pārceltajā datumā un biļešu maiņa nav nepieciešama.


Naudas atdošana par atceltā koncerta “Brāmsa “Vācu rekviēms”" biļetēm notiek šādi:

a) ja biļetes pirktas interneta veikalā www.bilesuparadize.lv, biļešu nauda to nominālvērtībā triju darbdienu laikā no koncerta atcelšanas paziņojuma tiek pārskaitīta uz biļešu pircēja bankas kontu, bez klienta pieprasījuma;

b) “Biļešu paradīzes” vai Lielās ģildes kasēs iegādātās biļetes pret naudu biļetes nominālvērtībā var atdot jebkurā “Biļešu paradīzes” kasē norādītajos darba laikos, ņemot vērā, ka darba laiki var mainīties sakarā ar ārkārtas situāciju valstī.


Informācija par “Biļešu paradīzes” kašu darba laikiem līdz 14. aprīlim atrodama šeit: https://www.bilesuparadize.lv/lv/home/stores.


Aktuālākajai informācijai par turpmākajiem koncertiem un LNSO jaunumiem klausītāji aicināti sekot līdzi LNSO mājaslapā – https://www.lnso.lv/ - vai LNSO sociālā tīkla Facebook lapā https://www.facebook.com/LNSO.lv/.

260 views

Recent Posts

See All

Rahmaņinovs un bezgalība

Orests Silabriedis Ja kādam patīk Rahmaņinovs, tad tur nav ko teikt. Ja kādam nepatīk Rahmaņinovs, arī tad nav  ko teikt, ko nav vērts. Kā man jums pierādīt, ka tā ir pārpasaulīgi nozīmīgā mūzika? Nek

Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris (LNSO)

E-pasts: lnso@lnso.lv

Tel.: + (371) 67224850

Biļešu kase: + (371) 67213643

Adrese: Lielā Ģilde, Amatu 6, Rīga, LV-1050, Latvija

Skatīt visus kontaktus

© 2020 by LNSO