top of page
SESTO KVATRĪNI
Sesto_Kvatrini_portets-716x1024.jpg

Sesto Kvatrīni ir Ņujorkas Bare Opera galvenais diriģents, opervienības un orķestra Les Voix Concertantes de Paris mākslinieciskais vadītājs un Orchestra Sinfonica Abruzzesegalvenais viesdiriģents,

2015./2016. gada sezonā Sesto Kvatrīni bija diriģenta asistents Ņujorkas Metropoles operā, kur strādāja ar zvaigznēm Roberto Alanju, Elīnu Garanču, Kristīni Opolais, Metjū Polencāni un Sondru Radvanovsku. Ar lieliem panākumiem notika Kvatrīni operdebija Itālijā – Festival della Valle d’Itria iestudētajā Verdi operā “Karalis uz vienu dienu”. 2015. un 2106. gada vasarā Kvatrīni bija Fabio Luizi asistents Festival della Valle d’Itria.

Beidzamās sezonās Sesto Kvatrīni uzstājies ar Kristīni Opolais itāļu operas galaprogrammā gan ar Puertoriko SO, gan ar LNSO, diriģējis Bellīni “Kapuleti un Monteki” Lietuvas Nacionālajā operā, atskaņojis Nikolas Kampograndes mūzika Romas 21. gadsimta mākslas muzejā MAXXI, debitējis Turīnas Teatro Regio ar Gēršvina un Bernsteina mūzikas programmu, Parīzē diriģējis Doniceti “Mīlas dzērienu”, Ņujorkas Bare Opera iestudējis Rosīni “Laulības līgumu”, diriģējis Kristīnes Opolais Baltijas turneju un Maskavas Lielā teātra gala koncertu.

Sesto Kvatrīni nākotnes angažementu skaitā ir Bellīni “Kapuleti un Monteki” iestudējums Lietuvas Nacionālajā operā, ar Mocarta un Rosīni komponēto Bomaršē sižetu dramaturģiju saistīta izrāde Figaro&Figaro Ņujorkas Bare Opera, debija Arena di Veronaar Mocarta “Figaro kāzām” un Venēcijas La Fenice ar Doniceti “Mīlas dzērienu”, pirmā uzstāšanās ar Orchestra Sinfonica Toscanini, Sentetjēnas operas orķestri, Ungārijas Radio SO un Slovēnijas Radio SO, atgriešanās pie LNSO un Orchestra Sinfonica Abruzzese, u. c.

bottom of page