top of page

IZMAIŅAS LNSO KONCERTDARBĪBĀ NO 21. OKTOBRA LĪDZ 14.NOVEMBRIM


Saskaņā ar MK lēmumu no 21. oktobra līdz 14. novembrim nedrīkst notikt publiski pasākumi. Visi šajā periodā plānotie koncerti nenotiks. Neatkarīgi no koncertu nākotnes statusa jau patlaban biļetes ir iespējams atdot pret to pilno vērtību. Lai to izdarītu, lūdzu, rakstiet e-pastu “Biļešu paradīzes” klientu servisam info@bilesuparadize.lv.


Internetā nopirkto biļešu īpašnieki automātiski saņems naudu atpakaļ kontā, no kura izdarīts pirkums. Ja koncerts ir pārcelts un vēlaties atdot savu internetā pirkto biļeti, to var izdarīt, sūtot koncerta nosaukumu, datumu un pirkuma rēķina numuru e-pastā info@bilesuparadize.lv.


Kasē iegādātās biļetes var atdot, arī rakstot uz e-adresi info@bilesuparadize.lv, pielikumā pievienojot biļetes fotogrāfiju pilnā veidā ar skaidri salasāmu biļetes numuru, bankas konta numuru un konta turētāja vārdu un uzvārdu.


Par LNSO koncertu un iestudējumu nākotni:


Šie koncerti atcelti klātienē, taču plānotās tiešraides, radio, internetā un televīzijā notiks, un mēs laipni aicinām nelaist garām iespēju tos klausīties un skatīties:

· 29.10. LNSO, Poska un Čaikovskis – TV4, Latvijas Radio 3, lnso.lv;

· 11.11. “Simfoniskais hits ar Goran Gora. Sibēliusa Sestā un Dārziņa “Melanholiskais valsis”” – lnso.lv.


Koncerts atcelts, nenotiks arī ieraksts un tiešraide:

· 04.11. LNSO, Vāgners un Brukners


Šie LNSO iestudējumi tiks pārcelti, informācija par jaunajiem datumiem sekos; visas iegādātās biļetes paliek aktīvas un būs spēkā jaunajā datumā:

· 26.10. Elmāra Seņkova muzikālā izrāde “Otello”;

· 13.11. “LeNeSOns un Pasaka par mūzikas instrumentiem”.


Mēs tiekamies ar jums ne tikai 29. oktobra un 11. novembra tiešraidēs, bet arī kādā no koncertiem LNSO Digitālajā koncertzālē, kādā no sarunām LNSO podkāstā vai kādā no mūziķu video meistarklasēm “LNSO skolas” sērijās Youtube kanālā “LNSO stāsta un rāda”!349 views

Σχόλια


bottom of page